Witam!Sonia Scigala upd

Nazywam się Sonia Ścigała i jestem nauczycielem języka angielskiego. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej. Jestemabsolwentką Akademii im. Jana Długosza oraz Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie. Posiadam przygotowanie pedagogiczne.

Język angielski oraz praca z ludźmi to moja pasja. Przekazywanie wiedzy dzieciom oraz osobom dorosłym sprawia mi ogromną przyjemność, a jeszcze większą - obserwacja postępów, które uczniowie czynią w nauce języka angielskiego.

Pracę w GOLDEN GATE rozpoczęłam w 2014 roku i od tego czasu nauczam wszystkie grupy wiekowe - od dzieci w wieku przedszkolnym, po osoby dorosłe. Wieloletnia już praca w GOLDEN GATE wzbogaciła mnie w cenne doświadczenia zawodowe, wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.Dzięki naszej szkole poznałam bardzo wielu, wspaniałych ludzi, którzy wytrwale dążyli i wciąż dążą do poszerzania swej wiedzy z zakresu znajomości języka angielskiego.

Serdecznie zachęcam do nauki języka angielskiego w naszej szkole, gdyż podczas każdych zajęć staramy się tworzyć przyjemną atmosferę oraz dokładamy wszelkich starań, aby proces nauczania i przyswajania wiedzy przez uczniów był jak najbardziej optymalny i przynosił jak najlepsze rezultaty.

‘The limits of my language mean the limits of my world’ – Ludwig Wittgenstein

Sonia Scigala 2