Witam,Katarzyna Jakubowska

Jestem absolwentką Centrum Języków Europejskich- Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Częstochowie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam również studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie.

Zrozumiałam, że nauczanie będzie moją przyszłością, gdy na studiach wyższych poznałam swoich wykładowców. To oni zarazili mnie zamiłowaniem do języka angielskiego i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. W trakcie pracy w różnych szkołach utwierdziłam się w tym przekonaniu. Na początku swojej drogi zawodowej zawsze trafiałam na wyjątkowych ludzi, których mogłam uczyć. Oni inspirowali mnie, a ja zawsze znajdowałam sposób, by inspirować ich.

Moje doświadczenie opiera się na pracy w szkołach językowych z uczniami w każdym wieku i reprezentujących różny poziom zaawansowania oraz na pracy tłumacza. Nie istnieje dwoje identycznych ludzi- tak samo jak nie ma dwóch takich samych lekcji. Każdego traktuję wyjątkowo, a lekcje dostosowuję do poziomu, wieku, charakteru i temperamentu ucznia.