Witam,Angelika Knapik

Nazywam się Angelika Knapik- Dróżdż. Jestem absolwentką studiów z terapii pedagogicznej i pedagogiki społecznej na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Ukończyłam również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych na kierunkach: oligofrenopedagogika, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, a także wczesne nauczanie języka obcego – język angielski.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam zaraz po studiach. Obecnie jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej w Zespole Szkół im. Jana Kochanowskiego w Aleksandrii, nauczycielem terapeutą w Szkole Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej, a także od września 2018 roku dołączyłam do grona nauczycieli prowadzących kursy z języka angielskiego w szkole językowej „Golden Gate” w Konopiskach.

Kształcenie młodego pokolenia jest moją pasją, którą staram się systematycznie pogłębiać. Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla najmłodszych jest kolejnym wyzwaniem w moim życiu zawodowym, którego postanowiłam się podjąć. W trakcie prowadzonych przeze mnie zajęć szczególną uwagę staram się przykładać do zainteresowania moich podopiecznych językiem angielskim poprzez zabawę, urozmaicenia sposobów poznawania nowego języka oraz „zaszczepienia” w nich chęci do dalszej nauki.

angelika knapik 2