Witam serdecznie,Aleksandra Huras

Nazywam się Aleksandra Huras. Jestem absolwentką Akademii Polonijnej w Częstochowie. Studia lingwistyki stosowanej pomogły mi uzyskać doskonałą znajomość języka angielskiego w wielu dziedzinach przekładu. Ukończyłam również dwuletnie studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego, co uprawnia mnie do nauczania języka. Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam podczas pracy z dziećmi w Szkole Podstawowej im. Józefa Lompy w Starczy, podczas prowadzenia kursów językowych dla młodzieży i dorosłych w FWPIRO w Częstochowie oraz już ponad trzyletniej pracy w szkole językowej w Golden Gate w Konopiskach.

Nauczanie języka angielskiego jest moją pasją od wielu lat. Prowadzone przeze mnie zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych to doskonała okazja do zdobycia umiejętności i oswojenia się z językiem mówionym oraz odrobina rozrywki poprzez zabawy utrwalające słownictwo. Pomimo doświadczenia stale szukam nowych sposobów skutecznego przekazywania wiedzy ponieważ bardzo zależy mi na tym, aby jak najskuteczniej ją przekazać i nauczać swobodnego wypowiadania się w języku obcym.

huras1

huras2