Nicoletta Baskiewicz

Nicola2

Witam serdecznie

Nazywam się Nicoletta Baskiewicz i jestem właścicielką Centrum Szkoleniowego GOLDEN GATE, które założyłam w 2005 roku. Szczycę się tym, że Centrum tworzą ludzie, którzy z jednej strony posiadają wysokie kompetencje zawodowe, mają otwarte serca i umysły a z drugiej strony praca jest dla nich pasją i spełnieniem.

Przed laty ukończyłam Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie, później studia na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, specjalność: Zarządzanie rozwojem i konsulting. Następnie jeszcze przed trzydziestką obroniłam doktorat na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu (dzisiejszy Uniwersytet Ekonomiczny), który został wyróżniony Nagrodą Rektora Akademii Ekonomicznej. W pracy doktorskiej podjęłam temat wykorzystania środków finansowych pochodzących z funduszy Unii Europejskiej na inwestycje w polskich przedsiębiorstwach. W chwili obecnej w pracy naukowej i w praktyce gospodarczej zajmuję się efektywnym zarządzaniem, zgodnym w swych założeniach z moją i japońską koncepcją zarzadzania.

Koordynowałam międzynarodowe projekty badawcze ukierunkowane na innowacje oraz wspieranie badań i transfer wiedzy pomiędzy uczelniami polskimi i norweskimi, finansowane z norweskich funduszy i zrealizowane z norweskimi uczelniami.

Od lat jestem koordynatorem Polskich Ram Kwalifikacji na anglojęzycznym kierunku Wydziału Zrządzania Politechniki Częstochowskiej – Management, na co dzień prowadzę zajęcia dla zagranicznych studentów Wydziału Zarządzania.

Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, nowe kultury a możliwe to jest przede wszystkim dzięki znajomości języków obcych, ponieważ umiejętność ta pozwala na kontakt z drugim człowiekiem, nawet jeśli nie mówi po polsku. I tym akcentem zachęcam do nauki języków obcych szczególnie w moim Centrum, gdyż jestem przekonana, że atmosfera tutaj jest zjawiskowa .

grupa2grupa1grupa3