Golden Gate jest prywatną, niezależną szkołą języków obcych. Szkoła została założona w 2005 roku. Organizowane są w niej kursy z języka angielskiego, niemieckiego oraz matematyki dla różnych grup wiekowych (w tym dla dzieci od 3 roku życia) na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy realizowane w ramach szkoły przybierają różnorakie postaci: od tradycyjnych kursów semestralnych po specjalistyczne- organizowane na zlecenie firm i instytucji.

Mocną stroną naszej szkoły jest wysoko wykwalifikowany zespół nauczycieli w tym obcokrajowców. Zajęcia odbywają się w Konopiskach. Szkoła znajduje się w centralnym punkcie tejże miejscowości a w jej sąsiedztwie nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu. Szkoła jest prowadzona przez dr inż. Nicolettę Baskiewicz.

misja